Hetmańscy olimpijczycy

 

Mamy ogromną przyjemność przedstawić listę naszych Olimpijczyków:

 

L.p. Przedmiot
olimpiada
Nazwisko i imię Tytuł Opiekun Rok szkolny Uwagi
1. Język Łaciński Cezary Welsyng Finalista Marzena Jarzyna 1993/1994
2. Język Łaciński Cezary Welsyng Finalista Marzena Jarzyna 1994/1995
3. Chemia Tomasz Kostrzewski Finalista Natalia Szymańska 1995/1996
4. Chemia Konrad Kamiński Finalista Natalia Szymańska 1997/1998
5. Fizyka Adam Latosiński Laureat Jacek Bąk 2001/2002
6. Matematyka Adam Latosiński Finalista Paweł Dobrowolski 2001/2002
7. Chemia Sebastian Wojtysiak Finalista Natalia Szymańska 2002/2003
8. Fizyka Adam Latosiński Laureat Jacek Bąk 2002/2003
9. Matematyka Adam Latosiński Finalista Paweł Dobrowolski 2002/2003
10. Matematyka Sebastian Wojtysiak Finalista Paweł Dobrowolski
Kazimierz Łysiak
2002/2003
11. Chemia Sebastian Wojtysiak Laureat Natalia Szymańska 2003/2004
12. Matematyka Sebastian Wojtysiak Laureat Kazimierz Łysiak
Paweł Dobrowolski
2003/2004
13. Filozofia Agata Bochyńska Laureatka Renata Dąbrowska 2005/2006
14. Filozofia Danuta Czaderska Finalistka Renata Dąbrowska 2005/2006
15. Język Rosyjski Klaudia Marcinkowska Laureatka Renata Krępa 2006/2007
16. Historia Bartłomiej Siudak Finalista Grzegorz Kobylski 2008/2009
17. Filozofia Paweł Hajduk Laureat Renata Dąbrowska 2010/2011
18. Historia Paweł Hajduk Finalista Grzegorz Kobylski 2011/2012
19. Geografia Wojciech Majkut Finalista Urszula Żak 2011/2012
20. Matematyka Karol Marcinkowski Finalista Paweł Dobrowolski 2011/2012
21. Fizyka Marcin Bąk Finalista Jacek Bąk 2012/2013
22. Fizyka Grzegorz Sochacki Finalista Jacek Bąk 2012/2013
23. Historia Anna Kida Laureatka Grzegorz Kobylski 2012/2013
24. Matematyka Karol Marcinkowski Laureat Paweł Dobrowolski 2012/2013 Uczestnik Międzynarodowej Olimpiady Matematycznej
w Kolumbii
25. Matematyka Marcin Bąk Finalista Paweł Dobrowolski 2012/2013
26. Ekonomia Grzegorz Sochacki Finalista Grzegorz Kobylski 2012/2013
27. Geografia Wojciech Majkut Laureat Urszula Żak 2012/2013
28. Język Angielski Monika Górska Finalistka Marta Wciseł 2013/2014
29. Język Angielski Szymon Dziewic Finalista Marta Wciseł 2013/2014
30. Historia Małgorzata Szwarc Finalistka Grzegorz Kobylski 2013/2014
31. Matematyka Michał Kotwica Laureat Paweł Dobrowolski 2013/2014
32. Matematyka Przemysław Nowak Finalista Paweł Dobrowolski 2013/2014
33. Język Polski Alicja Pazgier Finalistka Renata Dąbrowska 2014/2015
34. Historia Jacek Mainardi Finalista Grzegorz Kobylski 2014/2015
35. Język Polski Weronika Kulpa Finalistka Renata Dąbrowska 2015/2016
36. Chemia Ingrid Ziemba Finalistka Magdalena Ciach 2015/2016
37. Historia Mateusz Kupiec Laureat Grzegorz Kobylski 2015/2016
38. Historia Bartłomiej Kupiec Finalista Grzegorz Kobylski 2015/2016
39. Geografia Eliza Karłowska Finalistka Urszula Żak 2015/2016
40. Wiedzy o Prawie Bartosz Paczocha Laureat Grzegorz Kobylski 2015/2016
41. Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Bartosz Paczocha Finalista Grzegorz Kobylski 2015/2016
42. Ekonomia Patrycja Dziwińska Finalistka Grzegorz Kobylski 2015/2016
43. Chemia Ingrid Ziemba Finalistka Magdalena Ciach 2016/2017
44. Fizyka Wojciech Kosior Laureat Jacek Bąk 2016/2017
45. Historia Kamil Kaczmarek Laureat Grzegorz Kobylski 2016/2017
46. Wiedzy o Prawie Szymon Woźnik Finalista Grzegorz Kobylski 2016/2017
47. Matematyka Wojciech Kosior Finalista Paweł Dobrowolski 2016/2017
48. Język Polski Katarzyna Anna Uzar Finalistka Renata Dąbrowska 2017/2018
49. Język Polski Aleksandra Wołek Finalistka Renata Dąbrowska 2017/2018
50. Chemia Mateusz Pluta Laureat Magdalena Ciach 2017/2018
51. Chemia Ingrid Ziemba Finalistka Magdalena Ciach 2017/2018
52. Lingwistyka Matematyczna Sebastian Spyrzewski Finalista Paweł Dobrowolski 2017/2018
53. Wiedza o społeczeństwie Kamil Kaczmarek Laureat Grzegorz Kobylski 2017/2018
54. Wiedzy o Prawie Kamil Kaczmarek Laureat Grzegorz Kobylski 2017/2018
55. Wiedzy o Prawie Kamila Tomczyk Laureatka Grzegorz Kobylski 2017/2018
56. Język Polski Jan Ziętek Finalista Renata Dąbrowska 2018/2019
57. Chemia Ingrid Ziemba Finalistka Magdalena Ciach 2018/2019
58. Historia Tomasz Ryś Finalista Grzegorz Kobylski 2018/2019
59. Geografia Łukasz Drabek Finalista Urszula Żak 2018/2019
60. Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego
Mikołaj Majka Laureat Tomasz Ciach 2018/2019
61. Wiedzy o Prawie Gabriela Masternak Finalistka Grzegorz Kobylski 2018/2019
62. Matematyka Sebastian Spyrzewski Finalista Paweł Dobrowolski 2018/2019
63. Biologia Mikołaj Majka Finalista Krzysztof Wolski 2019/2020
64. Statystyka Mikołaj Majka Finalista Paweł Dobrowolski 2019/2020
65. Lingwistyka Matematyczna Sebastian Spyrzewski Finalista Paweł Dobrowolski 2019/2020
66. Lingwistyka Matematyczna Paulina Orlińska Finalistka Paweł Dobrowolski 2019/2020
67. Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego
Tomasz Strycharz Laureat Tomasz Ciach
Grzegorz Kobylski
2019/2020
68. Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego
Jan Kiełb Finalista Tomasz Ciach
Grzegorz Kobylski
2019/2020
69. Matematyka Sebastian Spyrzewski Finalista Paweł Dobrowolski
Agnieszka Ziętek
2019/2020 Wyróżnienie