HETMAN najlepszym liceum w województwie podkarpackim!

Z wielką radością przyjęliśmy informację, że w jubileuszowej 25. edycji Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw nasz ,,Hetman” uplasował się na bardzo wysokim 15. miejscu w Polsce!

To najwyższy wynik naszego liceum w historii, jeśli chodzi o Ranking Perspektyw. W tym roku nasza szkoła była bezkonkurencyjna w województwie podkarpackim! Zostaliśmy najwyżej sklasyfikowani  w Rankingu Ogólnym, ale też zdobyliśmy pierwsze miejsce na Podkarpaciu w Rankingu Maturalnym oraz Rankingu Olimpijskim! Dzięki temu zostaliśmy zaproszeni do Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na uroczystą Galę Laureatów Rankingu. To ogromny sukces całej naszej Szkoły: Kadry Pedagogicznej, Maturzystów, Olimpijczyków i wszystkich Uczniów. Cieszymy się, że co roku jesteśmy w ścisłej czołówce nie tylko w województwie, ale także w Polsce. Zdobywamy rokrocznie tytuł Złotej Szkoły, potwierdzając tym samym, że nie tylko świetnie przygotowujemy młodzież do egzaminów czy olimpiad, ale też jesteśmy szkołą z niepowtarzalnym klimatem, dzięki  któremu osiąganie mniejszych czy większych sukcesów jest dużo łatwiejsze.
Gratulujemy w sposób szczególny ubiegłorocznym Maturzystom, Olimpijczykom, ale również wspaniałej Kadrze Pedagogicznej i wszystkim Uczniom, Rodzicom i Przyjaciołom naszego ,,Hetmana”, bo to nasze wspólne wielkie osiągnięcie!

Dane można sprawdzić na stronie miesięcznika Perspektywy.

Informacje na temat województwa podkarpackiego.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu nt. Rankingu z p. Dyrektorem Pawłem Dobrowolskim, przeprowadzonego w „Radiu Leliwa” przez p. Ewę Wójcik-Lis oraz do obejrzenia wywiadu udzielonego TVL Tarnobrzeg.