Witajcie w mojej bajce…

Kto będąc dzieckiem nie marzył, aby jego ulubiona postać z filmu, czy bajki wyszła z ekranu telewizora i ożyła? Albo kto nie marzył, aby taką postacią stać się samemu? W miniony piątek uczniowie i nauczyciele Hetmana mieli do tego okazję. Podczas kolejnej  już edycji Dnia Postaci z Filmów i Bajek zorganizowanego dzięki Sejmikowi Uczniowskiemu, mogliśmy zobaczyć na korytarzu disnejowskie księżniczki, Świnkę Peppę, członków paczki że Scooby-Doo oraz wiele, wiele innych. Zgodnie z tradycją przebrane osoby miały za zadanie prezentacje swoich postaci, a na końcu wyłonieni zostali uczniowie, których przebranie najbardziej podobało się komisji.

Nagroda grupowa w postaci karnetu na pizzę trafiła do Śnieżki i siedmiu Krasnoludków z klas 2., a nagrody indywidualne czyli bilety do kina, poszły w ręce Anieli Roman, Janka Kędziory  i Grzesia Rawskiego, którzy wcielili się po kolei w dinozaura ze Świnki Peppy, Wiedźmina oraz znanego nam z ,,Potopu” Andrzeja Kmicica.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom niecodziennego wyzwania za świetną zabawę oraz zapraszamy do brania udziału w kolejnych inicjatywach Sejmiku Uczniowskiego.

Emilia Roman