Nad jeziorem

Czasami leżenie na trawie w letni dzień, słuchanie szmeru wody lub obserwowanie chmur unoszących się na niebie, nie jest stratą czasu. (John Lubbock)

W przedostatnim dniu roku szkolnego, a pierwszym dniu kalendarzowego lata, liczna grupa uczniów z „Hetmana” spędziła miło czas nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Jedni plażowali, drudzy zażywali wodnych kąpieli, śmiałkowie pływali żaglówkami, z kolei miłośnicy natury rozleniwieni wpatrywali się tęsknie w niebo i wodę, a żądni wrażeń zaprzyjaźniali się z gęsią celebrytką. Grupa osób z klas drugich i trzecich wybrała się do Wake Parku. Integrowali się podczas wspólnej gry w piłkę plażową oraz zabaw w wodzie. Spędzili miło czas na plażowaniu i rozmowach na różnorodne tematy. Chętni skorzystali z pływania na Wake’u, a grupa z klas 2d i 1d z zaproszenia Grupy Wody do wspólnego żeglowania. Na pewno nie była to strata czasu (ZŚ &…)