RODZINNE PŁYWANIE W HETMANIE

Rodzinne pływanie w Hetmanie

Prowadzący Łukasz Zasuwa

Pływanie to nie tylko ważna umiejętność życiowa, to także znakomita forma relaksu i odprężenia oraz efektywny trening całego siała. Pływanie niesie ze sobą wielorakie korzyści dla zdrowia człowieka: wzmacnia układ krwionośny i mięśnie, poprawia wydolność i pojemność płuc, odciąża kręgosłup, stawy i ścięgna, redukuje stres. Chcesz zrelaksować się po całym tygodniu nauki i pracy, aktywnie odpocząć i wzmocnić swój organizm, odprężyć się w saunie czy podczas hydromasażu? Zapraszamy do skorzystanie z relaksujących zajęć na pływalni. Po wizycie na basenie  na pewno poprawi Ci się humor.

Dla kogo?

Zajęcia skierowane do całej społeczności szkoły: uczniów oraz ich starszego i młodszego rodzeństwa, rodziców, nauczycieli,administracji szkoły.

Gdzie i kiedy?

Pływalnia kryta MOSiR w Tarnobrzegu
Sobota  godz. 14.30 do 15.15 (zajęcia wstrzymane z powodu pandemii COVID-19)