Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

W dniu 26 marca (sobota) Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zaprasza na Wirtualny Dzień Otwarty. Będzie to dzień pełen wydarzeń, wykładów popularnonaukowych, spotkań z przedstawicielami wydziałów oraz organizacji studenckich. 

Wydarzenie rozpocznie się 26 marca 2022 o godz. 10:00, na specjalnie do tego przygotowanej platformie, na którą należy się zarejestrować poprzez stronę internetową:dzienotwartyuj.gridaly.com

Podczas tego dnia maturzyści oraz wszyscy zainteresowani studiowaniem będą mogli wziąć udział w ponad 40 spotkaniach na żywo, wysłuchać prawie 30 wykładów, zobaczyć ponad 30 prezentacji i obejrzeć aż 80 filmów!  Na maturzystów czekać będą przedstawiciele wydziałów, organizacji studenckich, Samorządu Studentów oraz Działu Rekrutacji na Studia. Do dyspozycji na czatach i indywidualnych spotkaniach będzie dostępnych ponad 100 reprezentantów uczelni. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku studiów oraz przedstawią możliwości, jakie oferuje uczelnia.

Na spotkaniu live „Studia bez tajemnic” przedstawiciele UJ porozmawiają o tegorocznej rekrutacji, opowiedzą o wymianach, stypendiach, akademikach, stażach i współpracy z biznesem.

 

Zapraszamy,

Pracownicy i Studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie