Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Dzisiejszy dzień, 1 czerwca, przypomniał, że w każdym z nas jest wiele z dziecka. Dzięki zaangażowaniu Sejmiku Uczniowskiego, uczniów klasy 3a i pań – Urszuli Żak i Gosi Chabel, mogliśmy spędzić na boisku szkolnym chwile radości, powrotu do zabaw z dzieciństwa, słodkiego smaku lodów i wspólnego tańca. Na dokładną relację jeszcze poczekamy, ale już teraz możemy przypomnieć życzenia płynące od Dyrekcji Szkoły, złożone wszystkim przez panią wicedyrektor Martę Wciseł.

„Dla Was, nasze/nie-nasze, dorosłe i prawie dorosłe dzieci, niech Dzień Dziecka przypomni Wam, że zasługujecie na radość i beztroskę. Niech każdy dzień przynosi Wam chwile, w których możecie poczuć się jak dziecko. Życzę Wam, w imieniu swoim, Pana dyrektora i wszystkich nauczycieli, śmiechu, zabawy i wspaniałych przygód, byście nigdy nie stracili zdolności do dzielenia się radością z innymi”.