Zwycięzcy ogólnopolskiego konkursu fotograficznego

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 1a, przy wsparciu Pauliny Gurdak z klasy 3a, wywalczyli nagrodę główną w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Zasprejuj zarazki”, zorganizowanym przez Zespół Zwolnionych z Teorii oraz firmę Lysol.

Konkurs polegał na przygotowaniu trzech zdjęć, na których należało uwiecznić, jak uczniowie dezynfekują powierzchnie w szkolnej przestrzeni. Klasa 1a bardzo spontanicznie zapozowała do zdjęć. Jak widać na fotografiach, zabawa wyzwoliła maksymalną kreatywność grupy! Bardzo dziękujemy za współpracę maturzystce, Paulinie Gurdak, która pięknie wcieliła się w postać szkolnego Czerwonego Kapturka.

A oto tekst podziękowań skierowanych do zwycięskiego teamu od organizatorów ogólnopolskiego konkursu:

Z przyjemnością informujemy, że nauczycielka Renata Dąbrowska i uczniowie I Społecznego Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu zostali nagrodzeni w konkursie fotograficznym zorganizowanym w ramach akcji społecznej “Zasprejuj zarazki”. Wykonane zdjęcia urzekły komisję konkursową swoją energią, zaangażowaniem uczniów i kreatywnością! Dzięki akcji uczniowie zwiększyli swoją wiedzę na temat kluczowego dla zdrowia i bezpieczeństwa nawyku dezynfekcji powierzchni. 

Gratulujemy!