Zaprojektuj świąteczną kartkę dla Seniora

Rodzinna atmosfera, prezenty, zapach ciasta i świątecznych potraw. Bliscy ludzie. To najczęstsze skojarzenia związane ze świętami. To wyjątkowy czas, w którym brak towarzystwa odczuwa się wyjątkowo boleśnie. Właśnie podczas świąt, osoby starsze czują się najbardziej samotne. Aby umilić im ten czas i pokazać, że wokół jest wiele życzliwych osób zapraszamy uczniów Hetmana do włączenia się do prostej i jakże przyjemnej w założeniach akcji.

Zachęcamy Was abyście zaprojektowali kartki świąteczne z życzeniami dla seniorów. Prześlijcie je do 20 XII na adres: michalkostepski@student.hetman.edu.pl w formacie jpg, pdf.

Wszystkie przesłane kartki zostaną przekazane pensjonariuszom domów pomocy społecznej w Tarnobrzegu.

Trzy najładniejsze prace nagrodzi specjalna Komisja składająca się z uczniów i wychowawcy klasy 1D (pomysłodawców akcji).

Zwycięscy  zostaną wyłonieni w dniu 21 XII podczas Szkolnego Dnia Solidarności.

Dzięki Waszemu ogromnemu sercu i zaangażowaniu będziemy mogli solidaryzować się z osobami najbardziej potrzebującymi. Kartki będą stanowiły drobny i miły upominek. Tym bardziej teraz, gdy sytuacja epidemiczna związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa nie pozwala na spotkania czy odwiedziny w takich miejscach jak domy pomocy społecznej.

Liczymy na Was! Bądźmy solidarni!

 

Michał Kostępski

1D