Szkolna grupa teatralna zaprasza do udziału w zajęciach!

Początek października w naszej szkole to początek działalności różnego typu kółek, począwszy od tych przedmiotowych, olimpijskich, wyrównawczych, po wszelkiego typu koła zainteresowań. W tym artykule chcemy szczególnie zachęcić uczniów Hetmana do udziału w kółku teatralnym.

Jeżeli interesują Cię występy sceniczne, prezentacja swojego wizerunku, umiejętność kreowania i wcielania się w różne postaci oraz współpraca w grupie, teatr hetmański to idealne miejsce dla Ciebie.

W programie: zajęcia z kultury żywego słowa, gestu i ruchu scenicznego, prezentacji ciała w przestrzeni, recytacji oraz przygotowywanie scenek teatralnych.

Nasz teatr jest jednym z najmłodszych kół zainteresowań, który rozpoczął swoją działalność na początku roku szkolnego 2019. Debiut na hetmańskiej scenie jest już za nami. Do tej pory wystawiliśmy dwa przedstawienia i scenki kabaretowe. Spotykamy się w szkole w godzinach popołudniowych, żeby wspaniale spędzić czas w ciekawym gronie, pośmiać się, wyżyć artystycznie i podziałać twórczo.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego projektu pt. „Romeo i Julia na wesoło”, który miał premierę na zakończenie roku szkolnego i jest współczesną interpretacją szekspirowskiego dramatu. 

Nagranie i montaż szkolna telewizja HetManiak TV.