Zapraszamy do udziału w biegu charytatywnym

Według UNICEF WHO brak dostępu do wkładek higienicznych i tamponów dotyka okolo 500 min kobiet na świecie Z raportu Kulczyk Foundation wynika, że w Polsce 500 tysięcy kobiet ma problem z dostępem do środków higienicznych.

Zmagają się z nim głównie uczennice w szkołach. Chcemy zmienić tę sytuacje i pomóc kobietom w potrzebie. Jeśli i ty chcesz wesprzeć naszą akcję dołącz do naszego biegu charytatywnego!

Jesteśmy grupą młodych ludzi, która razem ze wsparciem fundacji Sport Relacja Edukacja zdecydowała się na organizację Biegu dla Kobiet- sportowego wydarzenia online, którego celem jest zebranie pieniędzy na zakup środków higienicznych dla kobiet, dla których podpaski i tampony to dobro luksusowe.

Na czym polega bieg online? Zapisujesz się, otrzymujesz pakiet startowy i biegniesz, idziesz jak i gdzie chcesz! Liczymy na przebyte 5 km Ale jeśli nie czujesz się na siłach może być też mniej!

Dodatkowo organizujemy konkurs na najciekawsze zdjęcie z naszym hasztagien #biegdlakobiet2023 na Instagramie, do którego udziału zachęcamy!

My chcemy pomóc, czy ty pomożesz nam?

Serdecznie zapraszamy do zapisów na nasz bieg na stronie:

https://biegkobiet2023.wixsite.com/biegdlakobiet?fbclid=PAAaY4-Rg0XzjJRc3Ekg5_pqvdqJmzuo5DP81ncNHcD11MfrgqtKYr0xe6bC0

Jak i na naszego instagrama: bieg_dla_kobiet

https://instagram.com/bieg_dla_kobiet?igshid=MXVkajRkOXoxNHMzOQ==