Zakończenie projektu ekologicznego

Dzisiaj, na lekcji wychowawczej podsumowaliśmy ogólnopolski projekt „1Planet4All – razem dla klimatu”.

Uczniowie klasy 1b zdecydowali się wziąć w nim udział, aby pokazać i uświadomić jak największej ilości osób, co aktualnie się dzieje z klimatem i co o tym myślą profesjonaliści. Celem „1Planet4All”, jest budowanie świadomości i wiedzy na temat zmieniającego się klimatu na Ziemi, a także umiejętność dostrzegania skutków na poziomie lokalnym i globalnym oraz ochrony klimatu.

Ciekawą częścią projektu były wywiady i rozmowy przeprowadzone z najbliższymi naszych uczniów, szczególnie z dziadkami, którzy podzielili się ze swoimi wnukami refleksjami na temat zmian w porach roku.

Zapraszamy do obejrzenia gazetki przygotowanej przez zespół w składzie: Aleksandra Bara, Julia Długosiewicz, Stanisław Hajduk, Kacper Janczy, Karolina Kapała, Julia Kołodziej, Hubert Lasota, Paula Nazar, Patryk Socha i Maciej Wolak. Opracowanie graficzne gazetki – Kacper Janczy. (SW, AN)