Z awansem do eliminacji centralnych Olimpiady Przedsiębiorczości!

Bardzo dobrze zaprezentowali się Hetmaniacy w zawodach okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości. Do eliminacji finałowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zakwalifikowali się: Natalia Tysa (3a), Jakub Dryś (3a) oraz Antoni Zięba (3g).

W zawodach okręgowych wzięło udział ośmiu uczniów naszej szkoły. Pierwsza część rywalizacji  (3 III) polegała na napisaniu testu, który wyłonił 50 uczestników II części zawodów. W grupie tej, poza wspomnianymi uczniami znalazł się także Tomasz Winiarski (3a) . Ta część zawodów polegała na rozwiązaniu i zaprezentowaniu przed komisją zadania sytuacyjnego, nawiązującego tematyką do zmiennego programu tegorocznej edycji olimpiady (Strategie inwestycyjne na rynku kapitałowym). Zadanie to wykonywały grupy 5 osobowe wyłonione w drodze losowania z uczestników, którzy awansowali do tej tury rywalizacji.

Bardzo dobry występ naszych uczniów w obydwu częściach zawodów pozwolił im na awans do finału olimpiady.

Gratulujemy im tak dużego sukcesu i życzymy, aby 7 kwietnia znaleźli się w gronie laureatów i finalistów! (GK)

Więcej na https://www.olimpiada.edu.pl/