Wyjątkowe warsztaty w Hetmanie!

Koniec roku za pasem, ale my mamy wyjątkową niespodziankę dla naszych uczniów!

W najbliższy poniedziałek będziemy mieli ogromną przyjemność ugościć w murach naszej szkoły rewelacyjnego artystę. Warsztaty dla naszej młodzieży poprowadzi Dariusz Lewandowski.

Reżyser, choreograf, aktor i tancerz. Autor i reżyser wielu spektakli teatralnych i produkcji telewizyjnych. Szef grupy artystycznej Kompania Primavera. Absolwent Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Politologia i Dziennikarstwo. Aktor i tancerz teatrów Buffo, Komedia, Teatru Muzycznego Roma, Teatru Muzycznego w Gdyni. Aktor serialu Klan, TVP1. Wieloletni Kierownik Artystyczny Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Szef jury Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA. Autor tekstów piosenek, scenariuszy filmowych i teatralnych. Pedagog w dziedzinie teatru dramatycznego, teatru muzycznego, ruchu scenicznego oraz tańca współczesnego. Prywatnie tata Nataszy i Róży.

Obecnie twórca miejsca wzmożonej aktywności artystycznej czyli Studia Art now! – Teatr, wokal, taniec.

Zapraszamy osoby kochające sztukę, teatr i poezję!

Poniedziałek (21 czerwca 2021), godzina 10 .00 – hol szkolny.