Wakacyjne szkolenie na patent żeglarza jachtowego

Jeżeli marzą Ci się wyprawy pod żaglami, morskie przygody, podróż między niebem a wodą… to zrób pierwszy krok i skorzystaj z wakacyjnego kursu na stopień żeglarza jachtowego!

Osoba posiadająca patent żeglarski jest uprawniona do prowadzenia wszelkich jachtów żaglowych po wodach śródlądowych oraz jachtów do 12 m długości, w porze dziennej po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu.

Pływając po Morzu Bałtyckim z wilkiem morskim, p. Leszkiem Horoszką, połączysz praktykę z teorią. I będziesz mógł się przekonać, że nie mylił się amerykański felietonista George Matthew Adams, mówiąc: Żeglowanie łodzią wymaga szybkiego działania, stapiania się uczuciowo z wiatrem i wodą, a także z samym sercem i duszą łodzi. Żeglarstwo uczy czujności i odwagi, a w zamian daje radość i spokój, na które tylko nieliczne sporty mogą sobie pozwolić.

Zapisy prowadzi oraz udziela szczegółowych informacji p. Leszek Horoszko telefonicznie 512301204 lub poprzez Messengera (namiary na https://www.facebook.com/leszek.horoszko)

P.S. Następne kroki może doprowadzą cię do własnej żaglówki?!