Wakacyjne pozdrowienia

W odpowiedzi na czerwcową prośbę na adres szkoły, jak też na konto Facebooka, przyszło kilkanaście pocztówek i fotek z wakacyjnymi pozdrowieniami. Niektórzy Hetmaniacy cieszyli się piękną pogodą na słonecznej Florydzie, ciekawymi atrakcjami w Barcelonie. Drugim nie przeszkadzał nawet deszcz na Lubelszczyźnie czy Mazurach. Aura i humory dopisywały tym, którzy znaleźli się gdzieś między Helem a Gdynią, odpoczywali w Darłówku czy korzystali z kuracji w Busku-Zdroju. Radością z przemierzania tatrzańskich szlaków dzieliło się kilka osób z hetmańskiego grona. Ponadto wieści na ul. Dominikańską dotarły z najbardziej hetmańskiego miejsca (poza Tarnobrzegiem), czyli  z naszej pięknej stolicy oraz z Lublina, Okuninki i Orchówka.

W pocztówkowym repertuarze pojawiły się również imienne pozdrowienia dla p. Magdaleny Ciach (chemiczki naj, naj), dla p. Sylwii Wychowaniak i p. Krzysztofa Wolskiego (najlepszego, wg adresatki, wychowawcy). Wśród nadawców znaleźli się uczniowie, pracownicy i przyjaciele Szkoły, pozdrawiający tych, którzy wypoczywali, i tych, którzy w wakacje pracowali. Dziękujemy za pozytywny odzew i mamy nadzieję, że jeszcze jakieś pozdrowienia dotrą.

Wszyscy nadawcy wydają się być radośni, wypoczęci i wyluzowani… i tak wspaniałego wypoczynku życzymy na resztę wakacji.