Uczniowie Hetmana w etapie centralnym Olimpiady Biznesowej!

Znamy już wyniki II etapu Olimpiady Biznesowej, po weryfikacji projektów do Etapu Centralnego Olimpiady awansowało 50 osób. Cieszymy się, że w tej grupie znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Natalia Kmuk (3a) i Antonii Zięba (4g). Gratulacje!

Projekty uczniów w tegorocznej edycji skupiały się na takich problemach społecznych jak: zdrowie psychiczne, ochrona środowiska i postęp technologiczny. Komisja doceniła projekt Natalii – opaski na rękę chroniącej przeprowadzanie transakcji finansowych przez jej posiadacza za pomocą kart płatniczych, telefonu itp. Projekt Antka koncentrował się na stworzeniu szkółki edukującej w zakresie ochrony w sieci  dla młodzieży pod hasłem „Akademia Cyberbezpieczeństwa  Cybers”

Trzymamy kciuki za Hetmaniaków w etapie centralnym, który odbędzie się niebawem w Warszawie. (GK)

Więcej na https://www.facebook.com/Maturalnicom/posts/pfbid02Mjwe9pvayQLXWTpbWi9GvUbYxnw3JQBySwVMS2pYovBzNCx6JwV8ARAYxUKwvPXwl