Tańce, hulanki, swawole, czyli bal maskowy w HETMANIE

W miniony wtorek, 13 lutego, w murach „Hetmana” odbyło się wydarzenie, które po raz pierwszy zagościło na kartach szkolnej historii – bal maskowy. Inicjatorami przedsięwzięcia byli członkowie Sejmiku Uczniowskiego oraz opiekunki –  Marzena Sarzyńska i Małgorzata Chabel. Swój udział w przygotowaniach do balu mieli również uczniowie z klas pierwszych, którzy zaopatrzyli uczestników balu w przekąski.

Hetmaniacy oraz zaproszeni przez nich goście, oprócz wspólnego tańca, mogli: skorzystać z bufetu, przygotowanego z pomocą Pani Katarzyny Osowskiej, zabawić się w escape roomie czy uwiecznić radosne chwile, robiąc sobie zdjęcia na tle pięknej ścianki zdjęciowej.

Świetności wydarzeniu dodał koncert zaproszonego specjalnie na bal zespołu The Assembled. Jest to duet młodych muzyków warszawskich – Bartka i Szymona, którzy brali udział w preselekcjach do tegorocznego konkursu piosenki Eurowizji. Artyści podbili serca widowni. Występ był naprawdę udany, również za sprawą odpowiedniego nagłośnienia, nad którym czuwał Pan Krzysztof Wolski.

Po koncercie na parkiecie królował taniec w rytm muzyki, w której wybieraniu pomogła Pani Renata Kozdra-Laba. Impreza odbywała się w pięknie ustrojonych salach „Hetmana”, a to dzięki pracy Pana Armanda Oleksego oraz Pani Katarzyny Łazowskiej. Śmiechom i tańcom nie było końca. Uczestnicy zgodnie twierdzą, że bal był bajecznym wydarzeniem. Miejmy nadzieję, że zagości w kalendarzu naszej szkoły na stałe. (MP)