Roksana w etapie centralnym Olimpiady Języka Angielskiego

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3b, Roksana Dziura, zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady Języka Angielskiego.

Roksana jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w społeczności „Hetmana”: szefowa Sejmiku Uczniowskiego, dziennikarka szkolnej TVHetmaniak, utalentowana skrzypaczka, kojarzona z brawurowymi występami (solowymi i z zespołem) na szkolnych koncertach, poza tym – laureatka wojewódzkich konkursów ortograficznych i artystycznych, finalistka Olimpiady Praktycznej „Zwolnieni z Teorii”, ubiegłoroczna finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego… Do tych osiągnięć dokłada uczennica wspaniały wynik w Olimpiadzie Języka Angielskiego.

Gratulujemy Roksanie sukcesu i życzymy powodzenia w etapie finałowym! If you can dream it, you can do it!