Relaks nad jeziorem

W pogodne środowe przedpołudnie uczniowie i nauczyciele „Hetmana” spotkali się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, aby odpocząć po intensywnej pracy w mijającym roku szkolnym. Po zbiórce, podczas której nauczyciele wychowania fizycznego pan Tomasz Ciach i pan Łukasz Zasuwa przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa w trakcie wypoczynku nad wodą, każdy wybrał odpowiednią dla siebie formę relaksu. Dla jednych była to kąpiel w jeziorze, dla drugich gry zespołowe, a jeszcze inni woleli tradycyjne plażowanie. Dużą popularnością cieszył się rejs szkolną żaglówką sterowaną przez pana Leszka Horoszko. Żądni najbardziej ekscytujących wrażeń udali się do Wake Park TBG, gdzie aktywnie wypoczywali pod opieką pani Doroty Skórskiej.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu nad Jeziorem Tarnobrzeskim!

(DRz)