Relacja HetManiak TV z II Eventu Olimpijskiego

Redaktorzy szkolnej telewizji zapraszają serdecznie na relację z drugiego „Eventu Olimpijskiego”, który odbył się w maju.

23 maja, już drugi raz w historii szkoły, wraz z Dyrekcją i nauczycielami, spotkali się wszyscy ci, którzy w ubiegłym roku wywalczyli tytuły finalistów i laureatów czy zakwalifikowali się co najmniej do etapu okręgowego olimpiad „ministerialnych”; uzyskali tytuły finalistów/laureatów w ogólnopolskich konkursach dających przepustkę na wyższe uczelnie albo osiągnęli wybitne sukcesy sportowe.

Wracamy do tego wydarzenia na początku nowego roku szkolnego, ponieważ właśnie teraz wielu uczniów zamierza kontynuować swoją przygodę z olimpiadą, a niektórzy po raz pierwszy spróbują swoich sił w tego typu zawodach. Posłuchajcie co mówią o swoich doświadczeniach Wasze koleżanki i koledzy 🙂

Kamera – Maciej Wolak, Stanisław Hajduk

Dziennikarze – Roksana Dziura, Zofia Nowicka