Przygotowania do świąt czas zacząć!

Uczniowie i nauczyciele Hetmana dzielą się swoimi przygotowaniami do świąt.

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Cudowny klimat uzyskany dzięki śpiewanym kolędom, rozbrzmiewającym piosenkom świątecznym, migającym kolorowym lampkom i zapachowi świątecznych pierników sprawia, że od razu robi się cieplej na sercu.

Ten wyjątkowy moment to przede wszystkim czas, który spędzamy z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi. Święta Bożego Narodzenia przeżywamy duchowo i dbamy o to, by zachować wyjątkową atmosferę tych chwil. To również okres, w którym dekorujemy dom, zapraszamy gości, szykujemy świąteczne potrawy.