Przed Wielkim Finałem

Bilans tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Praktycznej „Zwolnieni z Teorii” jest znów imponujący: 1) dwa ukończone projekty społeczne, 2) nominacja do nagrody Złotego Wilka, 3) nominacja do nagrody Pitch Contest! A to jeszcze nie wszystko. Przed nami 21 kwietnia Wielki Finał w Warszawie!

Z dumą przekazujemy informację, że IX edycję Olimpiady Praktycznej „Zwolnieni z Teorii” nasi uczniowie ukończyli ze znakomitą punktacją. Dwa zespoły: „Miło Cię widzieć” (Kacper Janczy – szef grupy, Zuzanna Świstek, Maria Wójcik, Grzegorz Rawski, Maciej Wolak) oraz „ŚwiadoMi obYwatele” (Hanna Tenderowicz – szefowa grupy, Zofia Baniecka, Oliwia Górna, Lena Hajduk, Karol Wojtal) zajęły się naprawdę ważnymi problemami współczesności. Ich zaangażowanie i zdobyta wiedza z zakresu zarządzania projektami zostały poświadczone uzyskanymi przez uczniów tytułami finalistów IX Ogólnopolskiej Olimpiady Praktycznej „Zwolnieni z Teorii” oraz międzynarodowymi certyfikatami Project Management Institute (PMI), bardzo cenionymi podczas rekrutacji na prestiżowe uczelnie polskie i zagraniczne.

To jednak nie koniec wyróżnień i atrakcji dla tych, którzy lubią działać, chcą pomagać i „zmieniać świat na lepsze”! Przed nami jeszcze jedno ważne wydarzenie. 21 kwietnia rozpocznie się Wielki Finał, Gala Projektów Społecznych w Warszawie, a wtedy – oprócz wykładów, paneli dyskusyjnych i wielu innych atrakcji służących celebrowaniu sukcesów wszystkich drużyn z całej Polski – przyznane zostaną Złote, Srebrne i Brązowe Wilki.  Do najwyższej nagrody, Złotych Wilków, wytypowanych już zostało 212 zespołów projektowych (tych drużyn, które za swoje działania uzyskały co najmniej 4 500 punktów na 6 000 możliwych). Wśród nominowanych w kategorii „Zdrowie i Sport” znalazł się również hetmański team „Miło Cię widzieć”. Gratulujemy i  trzymamy kciuki podwójnie, bowiem ten sam zespół walczyć będzie o jeszcze jedno wyróżnienie – nagrodę Pitch Contest. Właśnie ogłoszone zostały 24 nominacje do tej prestiżowej nagrody, a zespół „Miło Cię widzieć” znalazł się w tym gronie! Dodać należy, że walczący o Pitch Contest będą prezentować swoje projekty i osiągnięcia publicznie, na warszawskiej scenie, przed profesjonalnym biznesowym jury oraz ogromną publicznością!  Kacprze, Zuziu, Marysiu, Grzesiu, Maćku – Miło Was tam będzie widzieć i słyszeć!