Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

„Każdy człowiek jest swoistą zagadką. Problem w tym, że jesteśmy zagadką nie tylko dla innych, ale także dla siebie”. Mark Fisher, Sekrety milionera

Na każdym etapie życia, czy to u młodego człowieka, czy u dorosłego, początkującego licealisty albo też prawie absolwenta szkoły, a nawet u rodziców i nauczycieli pojawia się wiele pytań. Czym się kierować w życiu? Jak zyskać przyjaciół? Czy znam samego siebie – w czym jestem dobry, a co do mnie zupełnie nie pasuje? Jak zaplanować swoją przyszłość? itp.

Aby rozwikłać te różne życiowe zagadki, poznać lepiej siebie i zrozumieć otaczający świat, potrzeba czasem jakiejś podpowiedzi, czyjejś wskazówki. Może jej udzielić nauczyciel, rodzic, czasem rówieśnik lub starszy kolega czy koleżanka. Może to też być ktoś bardziej doświadczony – pedagog, psycholog.

Jeśli więc chcesz się upewnić się, czy w dobrym kierunku zmierzasz, uwierzyć w to, że wszechświat Ci sprzyja, a ponadto pragniesz nauczyć się dzielenia się sukcesami, ale też i radzenia sobie w trudnościach, to mogą Ci służyć pomocą nasze panie – p. Elżbieta Małgorzata Chabel (pedagog szkolny s. 9) i p. Agata Kwarciany (psycholog s. 18).

Poniżej podajemy godziny dyżurów. Z porad mogą skorzystać uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1/ 7.10-7.55
2/ 8.00-8.45
3/ 8.55-9.40 KONS.pedagoga   KONS.pedagoga
4/ 9.50-10.35 KONS.pedagoga KONS.pedagoga KONS.pedagoga
5/ 10.45-11.30   KONS.pedagoga KONS.pedagoga
6/ 11.40-12.25
7/ 12.25-13.30       KONS.pedagoga KONS.pedagoga
8/ 13.40-14.25   Kons.psychologa     KONS.pedagoga
9/ 14.30-15.15   Kons.psychologa     Kons.psychologa

w piątek ustalone indywidualnie

10/15.20-15.05   Kons.psychologa

Kontakt prosimy nawiązywać bezpośrednio w szkole, jak również poprzez adresy mailowe: (gosiachabel@hetman.edu.pl; agatakwarciany@hetman.edu.pl)  lub Messengera.