Politechnika Rzeszowska w Hetmanie

W ubiegły piątek czwartoklasiści naszego „Hetmana”, którzy stoją przed wyborem odpowiedniej dla siebie uczelni, mieli przyjemność zapoznać się z ofertą edukacyjną Politechniki Rzeszowskiej.

Mury Hetmana odwiedziła przedstawicielka Wydziału Inżynierii Środowiska, która zaprezentowała  uczniom kierunki znajdujące się na poszczególnych wydziałach uczelni; m. in.  Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej, Wydział Chemiczny. Uczniowie dowiedzieli się nie tylko tego, co kryje się w poszczególnych kierunkach, lecz także poznali dodatkowe aktywności, jakie oferuje Politechnika. Ciekawe okazały się przede wszystkim możliwości rozwoju kariery po konkretnych kierunkach. Wydaje się, że spotkanie to było niezwykle inspirujące nie tylko dla dla uczniów fascynujących się technicznymi kierunkami.

Zainteresowane osoby zachęcamy do udziału w Dniach Otwartych Politechniki, które odbędą się 20 kwietnia 2023r, a więcej informacji znajdziemy na stronie www. (Natalia Kmuk)