Paula Nazar laureatką nagrody „Perła Tarnobrzega”

Paula Nazar, uczennica klasy 4b, została wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Tarnobrzega, za wybitne wyniki w nauce. Nagroda „Perła Tarnobrzega” przyznawana jest dla wyjątkowych uczniów, a Paula zdecydowanie do takich należy.

Już od pierwszej klasy otrzymuje świadectwa z czerwonym paskiem, a oprócz nauki ma mnóstwo pasji i zainteresowań. Jest m. in. laureatką projektu Cems Chance XXII edycja, laureatką konkursu 8 Wspaniałych Tarnobrzega 2023 – stworzenie projektu Przystanek Przemyśleń (projekt literacki). Paula realizuje się również w sporcie. Wraz ze szkolną drużyną koszykówki zdobyła 3 miejsce w wojewódzkich rozgrywkach koszykówki damskiej, reprezentuje też szkołę w zawodach piłki ręcznej. Ponadto uczennica bierze udział w wielu projektach i wydarzeniach, zarówno w szkole, jak i poza nią. Ma już na swoim koncie wywiady w lokalnym Radiu Leliwa, tworzy również projekt w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii, prowadzi koncerty i konkursy szkolne, wzbogaca stronę internetową szkoły swoimi artykułami.  Paula czynnie działa także w szkolnym kółku teatralnym, telewizji, czy udziela się jako wolontariuszka. Po lekcjach ćwiczy kickboxing a obecnie tańczy w Pandurze taniec towarzyski oraz Dirty Dancing.

Uczennicy serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne projekty i wyzwania!