Niech żyje bal!

20 stycznia odbyła się w Dworze Dwikozy długo wyczekiwana i przygotowywana STUDNIÓWKA.

Bal rozpoczął się tradycyjnie tańcem maturzystów, ale w pierwszej kolejności zaprezentowali walca a dopiero po chwili odtańczony został polonez. Choreografię ułożyła niezastąpiona Pani Dorota Skórska wraz z ogromną pomocą Kacpra Janczego z klasy 4b. Maturzyści poradzili sobie z tym skomplikowanym układem fenomenalnie! Następnie miało miejsca przemówienie Pana Dyrektora Pawła Dobrowolskiego, głos zabrali również wychowawcy klas pani Urszula Żak, pani Sylwia Wychowaniak, pani Dorota Skórska i pan Łukasz Zasuwa, a także przedstawicielka rodziców i komitetu studniówkowego pani Iwona Leboda. Uczniowie dziękowali rodzicom i nauczycielom. Pojawiły się łzy wzruszenia i ogrom ciepłych słów. Wszystko to zostało wzbogacone elektryzującym występem tanecznym Kacpra Janczego wraz z jego partnerką. Po części oficjalnej przyszedł czas na toast, a także zdjęcia klasowe.

Od tej chwili wieczór już w pełni należał do maturzystów. Były pląsy, tańce, smakowite przekąski. Atmosferę podgrzewał DJ fantastyczną muzyką. Znalazł się też moment na pamiątkowe zdjęcia na specjalnie przygotowanych ściankach. Fotobudka zrobiła furorę i Hetmaniacy z wypiekami na twarzy pozowali do zdjęć. Tańcom nie było końca. 11 minutowa „belgijka” pokazała, że zmęczyć młodych ludzi nie było łatwo i uśmiechy nie schodziły z twarzy.
Częścią artystyczną miała przyjemność zająć się klasa 4D. Była to prawdziwa gala rozdania Oskarów w przeróżnych kategoriach. Nagrody zostały wręczone zarówno nauczycielom jak i uczniom. Parę dni wcześniej każdy maturzysta wypełniał ankietę, w której wybierał swojego faworyta w poszczególnych kategoriach, m.in. największy przypał roku, najlepsza sylwetka roku czy też największy imprezowicz roku. Kategorie, w których startowali nauczyciele również były bardzo ciekawe m.in. poliglota roku, sportowiec roku, czy też ulubiony przez maturzystów sprinter roku! Po rozdaniu Oskarów przyszedł czas na ujawnienie wyników głosowania na króla i królową balu. Królem studniówki został Kamil Trznadel (kl.4D) a królową Paula Nazar (kl. 4b).
Czy studniówkę można uznać za udaną? Oczywiście! Wspomnienia pozostaną na zawsze! Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia. Podziękowania ślemy również do wszystkich , którzy wzięli udział w tym pięknym wieczorze.
Drodzy maturzyści zaczynamy długo wyczekiwane odliczanie… 100 dni do matury! Będzie to czas pracowity, może czasami trudny, ale na pewno zaowocuje sukcesem. Trzymamy kciuki!

Fotogalerie:

Echo Dnia

Facebook

(Paula Nazar 4b, KW)