NASZE SIATKARKI

14 grudnia 2023 r. w Tarnobrzegu ponownie miały miejsce międzyszkolne zawody siatkarskie, lecz tym razem do rywalizacji stanęły drużyny dziewczyn. Odbyły się one w ramach szkolnej Licealiady. Turniej został rozegrany na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1. Wzięło w nim udział 6 drużyn z tarnobrzeskich szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowały: Maja Żak (1B), Aleksandra Zawiska (1D), Magdalena Markowicz (3A), Julia Justyna (3A), Alicja Kurzawa (3B), Milena Tomaszewska (3B), Wiktoria Orlińska (3C), Zuzanna Świstek (4A), Alicja Kuczyńska (4A), Natalia Kmuk (4A), Karolina Kapała (4B) oraz Julia Długosiewicz (4B) wraz z Panią Dorotą Skórską. Hetmańskie dziewczyny, po niesamowitym boju z drużyną Zespołu Szkół nr 3 zw. ,,Budowlanka’’, zajęły ostatecznie IV miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom ogromnej woli walki, zaangażowania i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach!