Nasze liderki

Od 25 września dwie uczennice naszej szkoły – Wiktoria Ziarko i Natalia Kmuk –  uczestniczyły w sześciodniowym wyjeździe szkoleniowym ,,Szkoła Liderów Samorządów Uczniowskich’’ do Beskidzkiego Raju, organizowanym przez Fundację Młodych Liderów.

W szkoleniach uczestniczyło 18 liderów ze szkół z: Rzeszowa, Stalowej Woli, Tarnobrzega i Mielca. Zajęcia odbywały się pod okiem doświadczonych liderów, a były to m.in. szkolenia z zakresu: zarządzania projektami społecznymi, wystąpień publicznych, przywództwa, komunikacji i motywacji w zespole, promocji i marki osobistej.

Uczestnicy poznawali własne talenty oraz praktykowali metodę Design Thinking pod okiem  psychologa, Natalii Kajki. Na intensywnych zajęciach przyszli liderzy spędzili łącznie ponad 60 godzin!

Wyjazd ten był niesamowitym doświadczeniem, dzięki któremu Wiktoria i Natalia mogły poznać tajniki dotyczące realizacji projektów społecznych. Dziewczęta na pewno nie zaprzestaną działań i dołożą wszelkich starań przy realizacji projektu społecznego w murach naszego Hetmana! (NK)