Miło szaleć, kiedy czas po temu…

Miło szaleć, kiedy czas po temu… (Jan Kochanowski)

W tym roku zakończenie ferii będzie datą szczególnie wyczekiwaną. To zaś za sprawą nietuzinkowego wydarzenia, które umili wszystkim powrót do szkoły i na które mamy ogromną przyjemność wszystkich Was zaprosić – hetmański bal maskowy. Impreza odbędzie się we wtorek 13 lutego br., a jej kolorami przewodnimi będą czerwień i złoto. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli uświetnicie tę uroczystość szykownym strojem oraz maską. Oprócz tańca i dobrego towarzystwa możecie spodziewać się wielu atrakcji (np. escape room), jak też różnych przekąsek. Niezwykłość wieczoru dopełni wystąpienie zaproszonych przez nas gości – zespołu Assembled. Będzie to wielkie i niezapomniane wydarzenie, które żal byłoby przegapić.

Sejmik Uczniowski