Miło Cię widzieć!

Współczesna młodzież zmaga się z wieloma problemami psychicznymi. Trzecioklasiści z naszej szkoły postanowili poruszyć i nagłośnić ten temat. Kacper, Maria, Zuzia, Maciek i Grzegorz wyjątkowi uczniowie, którzy wspólnie budują zespół Miło Cię Widzieć.

Kampania ta działa w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Mówi o problematyce zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży, opiera się na trudnym temacie, mającym na celu uświadomienie społeczeństwa w jakiej kondycji znajduje się polska młodzież uwikłana w problemy psychiczne.
W miniony poniedziałek Kacper Janczy i Maciej Wolak opowiadali w Radiu Leliwa o kampanii Miło Cię Widzieć. W wypowiedzi zwrócili  m.in. uwagę na statystki, które mówią, że co 11 minut jeden nastolatek odbiera sobie życie (rozmowę możecie odsłuchać tutaj: Radio Leliwa. Nasi uczniowie mówili o swoim projekcie również na antenie radia Nowy Świat.

Jeśli chcecie śledzić ich działania to zapraszamy na oficjalną stronę projektu www.milociewidziec.pl oraz na social media:

Facebook – Miło Cię Widzieć

Instagram – milociewidziec.pl