Konkurs ,,Moja Solidarność ‘’- rozstrzygnięty!

Na Konkurs napłynęły prace o bardzo różnorodnej tematyce i formie, pokazujące solidarność wśród społeczności Hetmana. Dziękujemy za udział w Konkursie, a jego Kapituła postanowiła nagrodzić  uczestników w kilku kategoriach. Słodkie nagrody zostaną wręczone, jak tylko wrócimy w mury naszej szkoły. Ze względu na szczególny wymiar solidarności i różnorodną formę prac, członkowie Kapituły solidarnie stwierdzili, że zwycięzcami zostają wszyscy uczestnicy w każdej z  kategorii.

W kategorii ,,plastycznej” zwycięzcami zostali: Pani profesor Marzena Jarzyna, Milena Masak (Ia), Zuzanna Świstek (Ia),  Katarzyna Mazurkiewicz (IIa) i Paulina Orlińska (IIg).

W kategorii ,,eseju” triumfowali: Maja Kotulska (IIf), Justyna Kosior (IIIc), Alicja Boczula (IIa), Wiktoria Dereń (IIf), Joanna Kutyła (IIa), Jakub Kłosowski (IIf), Aleksandra Pietrzak (IIF) oraz  Alicja Sierant (IIe).

W kategorii „naukowe podejście do solidarności” nagrodę przyznano: Wiktorii Żmudzie (IIIa), Łukaszowi Drabkowi (IIIa) i Krystianowi Słowikowskiemu (IIIa).

Dodatkowo wyróżniono  Olivię Babiarz (Ia), za wiersz na temat solidarności.

Dziękujemy za udział w Konkursie, gratulujemy zwycięzcom i za ich pięknym przykładem, po prostu – Bądźmy Solidarni !  

                                                                                                                                                                            (GK)