Kacper Jarecki Mistrzem Polski w Karate Kyokushiin

Miło nam poinformować, że Kacper Jarecki, uczeń klasy 3d, w miniony weekend został Mistrzem Polski w Karate Kyokushiin Młodzieżowców i Juniorów.

38 Mistrzostwa Polski karate Kyokushiin odbyły się 25 listopada w Bartoszycach, Kacper wywalczył tytuł Mistrza Polski w kategorii junior do 65 kg. Udział w turnieju wzięło łącznie 204 zawodników z aż 60 klubów z całej Polski. Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate reprezentowała trójka zawodników, tj. Bartosz Korczak, Kacper Jarecki oraz Kacper Soboń, z których dwójka wywalczyła tytuł Mistrza Polski. Warto wspomnieć, że nasz utalentowany zawodnik trenuje już 12 lat i ma na koncie wiele sukcesów takich jak m. in. I miejsce w IX Międzynarodowym Turnieju Karate „One World One Kyokushin” czy III miejsce w Pucharze Podkarpacia. Kacprowi gratulujemy serdecznie sukcesów sportowych i trzymamy kciuki za kolejne!