IV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

W związku z Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego, który obchodzony jest 21 lutego, w „Hetmanie” już po raz czwarty odbędzie się Konkurs Pięknego Czytania. Zapraszamy uczniów klas pierwszych i drugich – po jednej osobie z klasy – o przygotowanie do lektury wybranego fragmentu ulubionej powieści zawierającego opis i dialog. Czas prezentacji około trzech minut.  Zgłaszając swój udziału w konkursie – do 14 lutego 2024 roku (środa) do pani Doroty Rzeźnik – proszę złożyć tekst w trzech egzemplarzach.Na zwycięzców czekają nagrody książkowe, na wszystkich uczestników wysokie noty z języka polskiego.

Powodzenia!  (DRz)