Iga i Kacper z sukcesami w Karate Kyokushin

W miniony weekend, w Tarnobrzegu i w Mielcu, odbyły się zawody karate, w których nasi uczniowie wywalczyli miejsca na podium.

Kacper Jarecki (3d) zdobył I miejsce, w kategorii junior starszy, na Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Oyama PFK i Turnieju Pierwszego Kroku, który odbył się w Tarnobrzegu. Równocześnie w Mielcu, w Ogólnopolskim Turnieju Karate Wings Cup, jego koleżanka z klasy, Iga Kwarciany, zajęła III miejsce.

Można śmiało powiedzieć, że nasi uczniowie to już zawodowcy w swoich kategoriach wiekowych. Kibicujemy im od początku i jako społeczność cieszymy się z każdego sukcesu.

Igo, Kacprze, gratulujemy serdecznie wspaniałych osiągnięć sportowych i trzymamy kciuki za kolejne zawody! OSU!