Hetmaniacy w półfinale wojewódzkiej licealiady w pływaniu

Bardzo wysoki poziom i życiowe wyniki zawodników zdeterminowały półfinał wojewódzki licealiady w pływaniu. Zawody z kalendarza Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego odbyły w środowy poranek na dębickiej 25-metrowej pływalni.

Znakomitą formą pływacką błysnął uczeń II klasy naszego liceum Maksymilian Grabowski, który na dystansie 50 metrów stylem dowolnym z nieoficjalnym czasem 0.25,71 dopłynął jako trzeci i tym samym zapewnił sobie miejsce na podium. I choć nie ogłoszono jeszcze składu finału wojewódzkiego, jesteśmy zbudowani postawą naszych reprezentantów: Mai Żak, Brunona Jaworskiego, Karola Bąka oraz wspomnianego wcześniej Maksymiliana Grabowskiego.

Gratulujemy wszystkim uczniom szybkiego pływania i trzymamy mocno kciuki za awans do wielkiego  finału wojewódzkiego!