HETMAN NAJLEPSZYM LICEUM W POLSCE!!!

W Ogólnopolskim Rankingu Liceów uwzględnia się wyniki matury oraz sukcesy olimpijskie. Jeśli chodzi o konkretne wagi, przypisane danym wynikom, to matura z przedmiotów rozszerzonych ma najwyższą wagę – 45%, matura z przedmiotów obowiązkowych – 30% i sukcesy olimpijskie – 25%. Miło nam poinformować, że biorąc pod uwagę wyniki egzaminów maturalnych, zdawanych na poziomie rozszerzonym, czyli tych najważniejszych, okazuje się , że nasza Szkoła jest najlepszym liceum w Polsce! Dlatego wskaźnik ten, dla naszego ,,Hetmana”, wynosi w tym roku 100 (jako najlepszy w kraju!!!) i w stosunku do niego były mierzone wyniki wszystkich innych liceów w Polsce. To aż niewiarygodne, że szkoła z Tarnobrzega stanowi punkt odniesienia, jeśli chodzi o maturę z przedmiotów zdawanych na poziomie rozszerzonym. W lipcu, gdy cieszyliśmy się ze wspaniałych wyników egzaminów naszych Uczniów, nie mieliśmy świadomości, że są to najlepsze wyniki w kraju!

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy ubiegłorocznym Maturzystom i Nauczycielom z ,,Hetmana”. Udowodniliście, że działając wspólnie, w atmosferze pełnej ciepła, życzliwości, wzajemnego szacunku jak również profesjonalizmu, można śmiało ,,przenosić góry”!

BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!                                                                                                                                                                                                                           Paweł Dobrowolski