Hetman mocny informatycznie!

Z największa radością informujemy, że dwaj uczniowie naszej szkoły: Bartłomiej Stylski z klasy 2c i Miron Czech z klasy 3e, zostali wyróżnieni w zawodach I stopnia, XXVIII Olimpiady Informatycznej. Tym samym znaleźli się w najlepszej dziesiątce w swoim okręgu. Dodatkowo Bartek awansował do zawodów II stopnia, a tym samym ma szansę powalczyć o finał. Serdecznie gratulujemy obu chłopcom uzyskania pięknych wyników z tego niezwykle trudnego przedmiotu. Trzymamy mocno kciuki za Bartka w jego  dalszej olimpijskiej rywalizacji. Listę wyróżnionych w I etapie można znaleźć pod adresem Olimpiady:

To, że Hetman jest mocny informatycznie, co roku potwierdzają uczniowie, którzy bardzo licznie wybierają ten przedmiot na maturze, uzyskując z egzaminu wysokie wyniki. Niezmiernie nas to cieszy.