Etap szkolny Olimpiady Wiedzy o Prawie

Za nami zmagania szkolne Olimpiady Wiedzy o Prawie, które odbyły się w warunkach stacjonarnych.

Po ocenie prac  uczestników, Komisja Szkolna Olimpiady do jej etapu okręgowego nominowała następujące osoby: Łukasz Drabek, Krystian Słowikowski, Wiktoria Żmuda oraz Konrad Stefaniak. Wszyscy zakwalifikowani są uczniami klasy III a i zajęli miejsca wg wymienionej kolejności.

Zgodnie z regulaminem Olimpiady do etapu okręgowego może przejść 4 najlepszych uczestników zawodów szkolnych, po dodatkowym spełnieniu warunku zdobycia 25 pkt. na 30 możliwych do uzyskania za rozwiązanie zadań konkursowych.

Uczniom gratulujemy sukcesu, a tym, którym się nie udało awansować, dziękujemy za udział i mamy nadzieję, iż zdobyta wiedza i umiejętności zaprocentują w przyszłości!

Zawody okręgowe, jak co roku, odbędą się w Przemyślu 27 lutego 2021 roku.

(GK)