Egzaminy semestralne w Hetmanie

Po okresie pracy zdalnej czas zmierzyć się z rzeczywistością i przystąpić do sprawdzenia wiedzy „na żywo”. W tym celu w naszej szkole, zgodnie z planem pracy na ten rok szkolny, 28 i 31 maja przeznaczone są na egzaminy semestralne.

W piątek klasy drugie po gimnazjum rozwiążą zadania z arkusza z matematyki na poziomie podstawowym, a w poniedziałek z arkusza z wybranego przedmiotu na poziomie rozszerzonym. Klasy drugie po szkole podstawowej przystąpią 31 maja do egzaminu semestralnego z wybranego przedmiotu na poziomie rozszerzonym, zaś klasy pierwsze do egzaminu z języka polskiego na poziomie podstawowym. Wierzymy, że wykażecie się zdobytą wiedzą, opanujecie stres i uzyskacie zadawalające wyniki.
Życzymy powodzenia!