DZIEŃ KOBIET

8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet. W tym szczególnym dniu mężczyźni starają się pokazać paniom jak wyjątkowe są i ile dla nich znaczą.

I nasi hetmańscy mężczyźni pokazali, że pamiętają o kobietach. Można było zauważyć nasze licealistki z drobnymi upominkami podarowanymi przez Panów. Panie Nauczycielki otrzymały niezwykły prezent, w postaci kalendarza z ich własnymi zdjęciami, co zrobiło na nich ogromne wrażenie!

Na długiej przerwie odbyły się małe zawody, w których dziewczyny mogły zaprezentować, jak radzą sobie ze stereotypowo męskimi  czynnościami. Uczestniczki musiały między innymi wkręcić żarówkę na czas, wbić gwoździe oraz kopać piłkę. Najlepszą z nich okazała się Natalia Kmuk z klasy 3a. Wszystkim Paniom gratulujemy, w szczególności Natalce!
Pamiętajmy, że dawanie sobie prezentów, drobnych upominków czy obdarowywanie się komplementami i miłym słowem powinno zdarzać nie tylko od święta.
Wam drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet życzymy zdrowia, miłości i radości. Spełniajcie wszystkie marzenia, zarówno te małe, jak i trochę większe. Nigdy nie zapominajcie o sobie. Bądźcie silne i emanujcie pozytywną energią jak dotychczas.