Dzień kawy

W miniony piątek w naszej szkole odbył się wyjątkowy dzień, który nazwaliśmy „Dniem Kawy”. To nietypowe wydarzenie miało na celu nie tylko zaoferowanie uczniom i nauczycielom chwili relaksu, ale również promowanie kultury picia kawy.

Na długiej przerwie na szkolnym holu unosił się intensywny zapach świeżo parzonej kawy, który zachęcał do spróbowania różnych mieszanek napoju. Uzupełnieniem dla kawy były mleko, napoje roślinne bądź syropy z inspirującą nutą smakową. Poza tym Sejmik Uczniowski zadbał o to, aby na stołach można było odnaleźć smakołyki idealnie towarzyszące kawie takie jak: pierniczki czy wafelki. Nie zabrakło także nastrojowych świeczek oraz akcentów świątecznych, które przypominały o magii zbliżających się świat.

Dzień kawy okazał się nie tylko wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, ale także poprawy samopoczucia i  osłodzenia sobie ponurego piątkowego popołudnia.