Cyfrowa Wypożyczalnia ACADEMICA dostępna w naszej szkole

UWAGA!

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj, w sali nr 18, otwarta została Wypożyczalnia ACADEMICA. Każdy Uczeń naszej szkoły ma możliwość korzystania ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej. To dostęp do 3 759 297 publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, objętych ochroną prawa autorskiego. Są wśród nich czasopisma, artykuły, książki, fotografie, pocztówki, mapy i atlasy, rękopisy, ebooki, książki elektroniczne, audiobooki, prasa, czasopisma elektroniczne, grafika i rysunek, nuty i inne.

Słowem, Bibliotekę Narodową mamy w naszej szkole!

Jeśli ktoś będzie chciał skorzystać, to proszę zgłosić się do jednej z osób:
P. Jerzego Pawelaka, P. Marty Wciseł, P. Renaty Dąbrowskiej, P. Marzeny Jarzyny. Oni bowiem mogą wypożyczać w/w pozycje.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej niepowtarzalnej możliwości!