CEMS Chance

Rusza XXIV edycja projektu CEMS Chance – czyli inicjatywy społecznej dla młodzieży w wieku 14-16 lat podejmowanej przez studentów Szkoły Głównej Handlowej, będących częścią organizacji CEMS Club Warszawa celem pokazania uczestnikom ich możliwości rozwoju jak i inspiracji do zawalczenia o swoje marzenia i ambicje.

CEMS Chance to niezwykła okazja dla młodzieży do odkrycia swojego potencjału i rozwoju osobistego. Co edycję wybieranych jest 30 utalentowanych młodych osób, które uczestniczą w programie mentoringowym i 4-dniowej konferencji w Warszawie. Podczas tego wydarzenia młodzi ludzie mają szansę spotkać inspirujące osobistości, wziąć udział w różnorodnych warsztatach, prelekcjach oraz atrakcjach kulturalnych.

Co ważne, uczestnicy projektu CEMS Chance, przy wsparciu opiekunów, pracują nad projektami społecznymi, które po zakończeniu programu mogą otrzymać wsparcie finansowe od organizatorów oraz zostać wdrożone w rzeczywistość. Dzięki partnerom programu, uczestnicy mają zapewnione pokrycie kosztów związanych z pobytem w Warszawie oraz organizację rozwijających spotkań, warsztatów i aktywności. Jest to projekt niekomercyjny.

Misją CEMS Chance jest nie tylko pomaganie młodym ludziom w rozwoju, ale także inspiracja i stawianie przed nimi wyzwań, które pomogą kształtować ich charakter oraz budować otwartość na świat.

Rekrutacja do wydarzenia już się rozpoczęła i potrwa do 12 listopada. Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod poniższym linkiem:

https://forms.gle/CYSuSSFqJGT9xdQp7

Gorąco zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej projektu: www.cemschance.pl

oraz profilu projektu w serwisie Facebook: www.facebook.com/CEMSchance

Projekt daje młodym ludziom szansę na rozwój i odkrycie swojego potencjału. CEMS Chance to nie tylko projekt społeczny, to szansa na lepszą przyszłość.