Awans do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

W środę, 8 listopada 2023 r., o godzinie 13:00, w szkołach w całej Polsce odbyły się zawody I stopnia (szkolne) XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Eliminacje szkolne miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów: trzydziestu pytań testowych jednokrotnego wyboru, zadań z podstaw ekonomii, pytań o charakterze ogólnym nawiązującym do myśli przewodniej XXXVII OWE (Kapitał społeczny w procesie gospodarowania).

W dniu 3 grudnia Komitet Główny opublikował listę uczestników z awansem do etapu okręgowego i znaleźli się na niej nasi uczniowie: Grzegorz Rawski, Kacper Mikus, Alan Jajko, Natalia Kmuk, Emil Trela, Krzysztof Kos, Aleksander Harnik, Olivia Babiarz, Bartosz Kutyna, Jan Gospodarczyk i Antoni Sobol. (GK)

Gratulujemy!

Więcej na : owe.pte.pl/aktualnosci.html