Otrzęsiny klas pierwszych

W dniu 5 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych . W tym roku uczestnicy mieli za zadanie upodobnić się do jednego z wylosowanych zespołów muzycznych. Klasie 1a przypadła Nirvana. Klasa 1b wylosowała zespół Spice Girls. Klasa 1c przeobraziła się w Korę i zespół Maanam, natomiast klasa 1d upodobniła się do członków zespołu Ich Troje. Uczniowie wraz z wychowawcami rywalizowali w następujących kategoriach: wygląd sceniczny, plakat przedstawiający okładkę płyty, kahoot, układ taneczny oraz teleturniej ,,Jaka to melodia”.

Wszystkie konkurencje oceniało jury w składzie: Pan Dyrektor Paweł Dobrowolski, Pani Urszula Żak, Pani Dorota Skórska, Julia Kutyła, Weronika Furdyna oraz Kornelia Ślęzak.

Po zakończeniu konkursowych zmagań oraz podsumowaniu punktów werdykt był jasny. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1c z wychowawcą Panem Krzysztofem WolskimDrugie miejsce zajęła klasa 1a z wychowawczynią Panią Renatą Dąbrowską. Klasa 1d wraz z wychowawczynią Panią Anną Niedźwiedź uzyskała trzecie miejsce. Natomiast klasie 1b wraz z wychowawczynią Panią Magdaleną Ciach przypadło, wysokie, czwarte miejsce.

Nagrodą dla wszystkich uczestników okazał się tydzień bez zapowiedzianych kartkówek i pytań oraz ulubiony batonik każdego hetmaniaka, czyli ,,Pawełek”.(Zuzanna Świstek, 2a)