Connection Point w Hetmanie

Let’s Build Utopia, to projekt pewnej mieszkanki Niemiec, która za cel obrała sobie połączenie wszystkich ludzi na świecie poprzez 321 dysków. Jeden z nich znajduje się w Polsce. Jako pierwsza osoba w naszym kraju, posiada go Kacper Janczy, uczeń klasy 1b. W myśl przyświecającego nam w tym roku hasła „Bądźmy solidarni”, postanowił on podzielić się nim wraz z uczniami Hetmana.

Na czym polega cała akcja?
Gdy otrzymasz dysk, zrób sobie z nim zdjęcie oraz zapamiętaj hasło (na odwrocie dysku). Następnie wejdź na stronę letsbuildutopia.com, prześlij swoje zdjęcie oraz wpisz hasło. Gotowe! Connection point możesz przekazać kolejnej osobie!

Connection Point do Hetmana zawita już w najbliższy czwartek, 24.09.2020r. Będzie on wędrował po szkole, a wszystkich chętnych do udziału w akcji zapraszamy na hol, gdzie podczas długiej przerwy będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z dyskiem.

Zapraszamy na oficjalny Instargam @letsbuildutopia