Drugi dzień szkoły

Drugi dzień szkoły, a pierwszy w murach Hetmana minął bardzo szybko. Rankiem maturzyści wyjechali do Krasnobrodu i już się intensywnie uczą. Przypominają sobie, jak to jest być razem z sobą i z nauczycielem.

Pierwszacy poznawali nowe twarze w nowej klasie, odkrywali rożne miejsca w szkole, oswajali się z hetmańską atmosferą. Ponadto zaprzyjaźniali się z patronem Szkoły – Hetmanem Janem Amorem Tarnowskim podczas lekcji muzealnej. Drugoklasiści utrwalali sobie szkolne regulaminy i zapoznawali się z procedurami bezpieczeństwa, wprowadzonymi wskutek zagrożenia COVID-19. Aby je praktycznie zastosować, wybrali się do dzikowskiego parku, by pobyć na świeżym powietrzu, ciesząc się wspólnym spotkaniem po kilku miesiącach rozłąki. Od jutra integrować się będą uczniowie klas I w Krasnobrodzie, a II klasy podejmą naukę stacjonarnie.