Znamy wyniki wyborów do Sejmiku Uczniowskiego!

Iwo, Roksana, Nina, Martyna, Aniela i Zuzanna – to właśnie oni dołączą do składu Sejmiku Uczniowskiego i staną się głosem uczniów Hetmana!

Podczas wyborów do Sejmiku Uczniowskiego przeprowadzonych w dniu 25.11.2022, z uprawnionych do głosowania 265 uczniów, pobranych zostało 222 kart do głosowania (frekwencja 83,8%). Oddanych zostało 216 głosów ważnych i 6 głosów nieważnych. W drodze głosowania wyłonionych zostało 6 uczniów z największą ilością głosów, którzy zasilą skład Sejmiku Uczniowskiego:

• Zuzanna Świstek, 3a (25,7%)
  • Aniela Roman, 1c (21,1%)
  • Iwo Czech, 2d (16,7%)
  • Roksana Dziura, 2b (10,8%)
  • Nina Jaworska, 1a (7,2%)
  • Martyna Piekarska, 1b (5,9%)

Serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie, niezmiernie dziękujemy czwartoklasistom za ich ciężką pracę i ogromny wkład w życie szkoły! Piotr, Emilia, Wiktoria, Liwia, Ignacy, Michał, Aleksander – dziękujemy za wspólne chwile w Sejmiku Uczniowskim.