„HETMAN” SREBRNĄ EUROPEJSKĄ SZKOŁĄ PRAWORZĄDNOŚCI RP 2020 r.

Z przyjemnością publikujemy list, jaki otrzymaliśmy od Kapituły IX Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego Europejskich Szkół Praworządności!

Oto jego treść:

W imieniu Wysokiej Kapituły IX Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego 2020 roku pragnę serdecznie pogratulować Dyrekcji, nauczycielom i uczniom Państwa Szkoły sukcesów w olimpiadach społeczno – prawnych, co „zaowocowało” zajęciem wysokiego miejsca w Polsce przez Państwa Placówkę w IX Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim 2020 roku, uzyskując status SREBRNEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP 2020 r.

Tym samym Państwa Szkoła, uzyskując status szkoły srebrnej, ma prawo posługiwać się tym mianem i zamieszczać logo szkoły srebrnej jako placówki, w której edukacja społeczna, europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka i/lub historyczna stoi na wysokim poziomie.

Serdecznie gratulujemy!

Stan epidemii w naszym kraju niestety storpedował plany wręczenia wyróżnienia na naszym Kongresie, wobec czego zmuszeni jesteśmy do przekazania gratulacji „zdalnie”.

Artykuł o tegorocznym Rankingu

Ranking Olimpijski